piątek, 4 maja 2012

Twoja wizytówka na Favore.pl

Na Favore.pl możesz stworzyć własną wizytówkę firmową, która w wyczerpujący sposób będzie dostarczała twoim potencjalnym klientom potrzebnych informacji. Nie musisz ograniczać się do kilku zdań, jak w przypadku zwykłych ogłoszeń. Postaraj się możliwie dokładnie opisać wszystkie swoje usługi, pochwal się swoimi sukcesami oraz dotychczasowymi realizacjami.
Możesz w tym celu umieszczać zdjęcia twoich realizacji. Zdjęcia zamieszczone w galerii/wizytówce mogą mieć charakter krótkiego fotoreportażu. Daje Ci to możliwość przedstawienia klientom swojego miejsca pracy w taki sposób, jaki uznasz za właściwy.

Dobra ekspozycja rezultatu wykonanej usługi może przełożyć się na popularność Twojej oferty. Dobierz odpowiednią perspektywę, światło, rzut oraz kompozycję. Spróbuj wykonać zdjęcie pod odpowiednim kątem. Zrób kilka podobnych zdjęć, po czym wybierz najlepsze.

Strona – wizytówka Powinna zawierać maksymalnie dużo informacji, aby przeglądający ofertę użytkownicy mieli jak najmniej wątpliwości, dotyczących szczegółów świadczonej przez Ciebie usługi.

W wizytówce możesz umieszczać informacje o sobie i o usługach jakie świadczysz. Możesz umieszczać również wszelkie dane kontaktowe takie jak: adres siedziby firmy, nr telefonów, e-mail, nr GG, Skype, odnośnik do str. WWW, mapka dojazdu do firmy.

Możesz również umieścić cennik usług, informacje o rabatach oraz godziny, w których świadczone przez ciebie usługi są dostępne.

Wizytówka na Favore.pl daje ci możliwość profesjonalnego zaprezentowania usług jakie świadczysz, a tym samym zwiększa szanse na pozyskanie nowych zleceń. Serwis Favore.pl odwiedza miesięcznie 1300 000 osób, ale potencjał tego serwisu jest o wiele większy, ponieważ umieszczając wizytówkę na Favore.pl jesteś widoczny również w serwisie Money.pl, który odwiedza miesięcznie 4 miliony osób.

Tak więc nie zwlekaj i umieść wizytówkę na favore.pl

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

Darmowe ogłoszenia Radom. Ogłoszenie można wzbogacić o zdjęcia, filmy, dokumenty i załączniki. Dostępne kategorie to ogłoszenia towarzyskie, oferty pracy Radom, motoryzacyjne, mieszkania Radom, zwierzęta, różne i inne. Darmowy i lokalny serwis ogłoszeniowy - Radom Lokalne - zawiera tylko i wyłącznie ogłoszenia Radomia i z pobliskich miejscowości.

Anonimowy pisze...
Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.
Anonimowy pisze...

Stolica Lokalnie - Ogłoszenia Warszawa to to darmowy serwis ogłoszeniowy z Warszawy. Chcesz coś kupić, sprzedać lub zamienić w Warszawie? A może szukasz pracy na terenie Warszawy lub okolic? W naszym lokalnym serwisie ogłoszeniowym Stolica Lokalnie - Ogłoszenia Warszawa każdy może bezpłatnie przeglądać jak również zamieszczać ogłoszenia i dodawać je do odpowiedniej spośród wielu kategorii tematycznych. Możliwa jest także promocja swoich ogłoszeń, dzięki czemu jest ono widoczne zawsze na pierwszej stronie serwisu. Serdecznie zapraszamy na Stolica Lokalnie - Ogłoszenia Warszawa.